Skulptur brons

Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons
Skulptur brons

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets mitt, brons, mansfigur i hjul, osignerad, på marmorsockel, höjd 50, total höjd 66 cm

744555

2020-03-05