Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, sk Bellmanstolar, 1900-talets mitt, gråmålade, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

En med mindre skada på rygg, smärre bruksslitage och enstaka mindre fläckar

744566

2020-03-04