Anna Örnberg, "Flax", 2 caraffes
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANNA ÖRNBERG, BERTIL VALLIEN, (3) 1 fågel "Flax", samt 2 dlr brevpress, Flax Studioglas Strömbergshyttan, polykrom glasmassa, signerade AÖ 9905 Sg, Strömbergshyttan, höjd exkl. sockel ca 18 cm, Vallien signerade BV numrerade 99471 resp. 99318, Kosta Boda, höjder 4-5 cm
744569
2020-03-09