Anna Örnberg, "Flax", 2 caraffes

Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,
Anna Örnberg,

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA ÖRNBERG, BERTIL VALLIEN, (3) 1 fågel "Flax", samt 2 dlr brevpress, Flax Studioglas Strömbergshyttan, polykrom glasmassa, signerade AÖ 9905 Sg, Strömbergshyttan, höjd exkl. sockel ca 18 cm, Vallien signerade BV numrerade 99471 resp. 99318, Kosta Boda, höjder 4-5 cm

744569

2020-03-09