Bordslampa jugedstil

Bordslampa jugedstil
Bordslampa jugedstil
Bordslampa jugedstil
Bordslampa jugedstil
Bordslampa jugedstil
Bordslampa jugedstil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, jugendstil, 1900-tal, bronserad metall, kvinna med barn, höjd 35 cm inkl sockel

Ytslitage, ej funktiosntestad, möjligen senare lampmontering

744599

2020-03-07