Kjell Landfors

Kjell Landfors
Kjell Landfors

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

KJELL LANDFORS (född 1953): olja på papper, signerad, daterad 1991, bildmått 25x48 cm (bladmåt ca 49x68 cm)

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

744608

2020-03-07