Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KJELL LANDFORS (född 1953): olja på papper, signerad, daterad 1991, bildmått 25x48 cm (bladmåt ca 49x68 cm)
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
744608
2020-03-07