Stolar senbarockstil

Stolar senbarockstil
Stolar senbarockstil
Stolar senbarockstil
Stolar senbarockstil
Stolar senbarockstil
Stolar senbarockstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, senbarockstil, 1800-tal, vitmålade med bronserad dekor samt läderklädd sits med präglad dekor, sitshöjd 48 cm

Bruksslitage, senare målning, färgbortfall.

744609

2020-03-10