Harpun 1800-tal

Harpun 1800-tal
Harpun 1800-tal
Harpun 1800-tal
Harpun 1800-tal
Harpun 1800-tal
Harpun 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HARPUN, 1800-talets början, för valjakt, järn, längd ca 122 cm

Korrosion, rundad spets

744637

2020-04-26