Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
VAGNSLYKTOR, 1 par, plåt och glas, 1800-talets slut, bemålade i svart, höjd ca 45 cm, fästen i mässing medföljer
Slitage, färgbortfall
744638
2020-03-05