Vagnslyktor 1800-tal

Vagnslyktor 1800-tal
Vagnslyktor 1800-tal
Vagnslyktor 1800-tal
Vagnslyktor 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

VAGNSLYKTOR, 1 par, plåt och glas, 1800-talets slut, bemålade i svart, höjd ca 45 cm, fästen i mässing medföljer

Slitage, färgbortfall

744638

2020-03-05