Skulptur Mali

Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali
Skulptur Mali

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Mali, Dogon, i form av fruktbarhetsfigur, ytbehandlat trä, höjd ca 87 cm

Torrsprickor, bitar borta, slitage

744643

2020-03-09