Mask Pende

Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende
Mask Pende

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASK, Pende, Elfenbenskusten, 1900-tal, skuren i trä, svärtad samt med textilt material, höjd ca 36 cm

Proveniens: Inköpt på De Zwaan Auctions, Amsterdam, 2017

Slitage

744654

2020-03-09