Bruno Mathsson fåtölj
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Minister" (2),1 par, fåtöljer, snurrbara, 1900-talets slut, fot i svartlackerad metall, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 108 cm
Bruksslitage, mindre fläckar
744668
2020-03-09