Bruno Mathsson fåtölj

Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Minister" (2),1 par, fåtöljer, snurrbara, 1900-talets slut, fot i svartlackerad metall, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 45, högsta höjd 108 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

744668

2020-03-09