Nils Asplund, Landskap, olja

Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja
Nils Asplund, Landskap, olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS ASPLUND (1874-1958): Skärgårdslandskap, signerad och daterad Nils Asplund Sandhamn 1925, olja på duk, ca 33x42 cm

744679

2020-03-08