Antia Fröding oljemålning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Stenarna på grå bergen", ur Poetens Vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 80x100, oramad
744685
2020-03-06