Klubbat för:
8 000 SEK
12 000 SEK
THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Lansstöten II.", signerad och daterad Thor -37, olja på duk, 102x65 cm
PROVENIENS:
Utställningsetiketter från Nationalmuseum och Liljevalchs konsthall
Krackeleringar
744687
2020-03-03