Thor Fagerkvist oljemålning

Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

12 000 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Lansstöten II.", signerad och daterad Thor -37, olja på duk, 102x65 cm

PROVENIENS:
Utställningsetiketter från Nationalmuseum och Liljevalchs konsthall

Krackeleringar

744687

2020-03-03