Andy Warhol färglitografi

Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi
Andy Warhol färglitografi

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANDY WARHOL (1928-1987): "Flowers 11.103", monogramsignerad AW, upplaga 100, screenprint, ca 103,8x69,2 cm
LITTERATUR: Feldmann & Schellmann II 84

Ngt blekt

744717

2020-03-08