Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS FRODE (född 1951): "Parallella Universum (grönt)", plakettmärkt Hans Frode, signerad samt daterad a tergo 1997, blandteknik, inbyggt neonljus, ca 72x56 cm
Ej funktionstestad
744727
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här