Hans Frode blandteknik

Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik
Hans Frode blandteknik

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS FRODE (född 1951): "Parallella Universum (grönt)", plakettmärkt Hans Frode, signerad samt daterad a tergo 1997, blandteknik, inbyggt neonljus, ca 72x56 cm

Ej funktionstestad

744727

2020-03-09