Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DAVID HOCKNEY (född 1937) Billy Wilder, 1976
Färglitografi, 1976, signerad och numrerad David Hockney 24/43, 97,5x71 cm, blindstämpel
Blekt signatur och numrering
744734
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här