David Hockney, Mo McDermott

David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott
David Hockney, Mo McDermott

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DAVID HOCKNEY (född 1937) Billy Wilder, 1976
Färglitografi, 1976, signerad och numrerad David Hockney 24/43, 97,5x71 cm, blindstämpel

Blekt signatur och numrering

744734

2020-03-08