Philippe Starck bord "Top Top"

Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord
Philippe Starck bord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, skiva i melamin, skaft i plexiglas samt fot i aluminum, längd 60 cm, bredd 60 cm, höjd ca 72 cm

Bruksslitage, repor på fot.

744742

2020-03-10