Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ med fotpall, 1900-talets andra hälft, inköpt på Nordiska Kompaniet, klädd i G P & J BAKER kretong, sitthöjd ca 36 cm
Bruksslitage
744743
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här