Philippe Starck 3 stolar "La Marie",

Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar
Philippe Starck 3 stolar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, "La Marie", stolar, 3 st, plexiglas, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage, repor.

744744

2020-03-10