Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 2-sits, 1900-talets andra hälft, Nordiska Kompaniet, klädd i G P & J BAKER kretong, sitthöjd ca 38, längd ca 175 cm

Slitage, prynadskudden med skador

744749

2020-03-05