Tàpies etsning

Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning
Tàpies etsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANTONI TÀPIES (Spanien, 1923-2012): "Komposition" Komposition, signerad Tapies, 49/75, färglitografi, bladmått ca 58x77 cm

744754

2020-03-08