Shusako Arakawa färglitografi

Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi
Shusako Arakawa färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SHUSAKO ARAKAWA, (Japan 1936-2010): "FORGET ABOUT ANY GRAY - FORGET ABOUT ANY NON-GRAY",
färglitografi, signerad, daterad 1973, numrerad 14/40, bladstorlek
Skador: Sedvanligt ytslitage.

744769

2020-03-08