Shusako Arakawa färglitografi
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SHUSAKO ARAKAWA, (Japan 1936-2010): "FORGET ABOUT ANY GRAY - FORGET ABOUT ANY NON-GRAY",
färglitografi, signerad, daterad 1973, numrerad 14/40, bladstorlek
Skador: Sedvanligt ytslitage.
744769
2020-03-08