Litografi Ardy Strüwer

Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer
Litografi Ardy Strüwer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Figurkomposition, signerad Ardy Strüwer, litografi, ca 74x55 cm

744784

2020-03-10