Star AOD-Crew målning

Star AOD-Crew målning
Star AOD-Crew målning
Star AOD-Crew målning
Star AOD-Crew målning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAR AOD-CREW (Sakarias Pihl) (född 1977): "Drops" målning, blandteknik/lackfärg på duk, signerad samt daterad ´19 a tergo , ca 81 x 65 cm

Oramad

744790

2020-03-09