Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
GIJS PAPAVOINE, 1 par fåtöljer samt 1 fotpall, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder, metallben, höjd ca 85 cm, sitthöjd 45 cm
bruksslitage, enstaka fläckar
744791
2020-03-09