Gijs Papavoine Ett par fåtöljer samt fotpall

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

GIJS PAPAVOINE, 1 par fåtöljer samt 1 fotpall, modell "Windy", Montis, Holland, 2000-tal, rött läder, metallben, höjd ca 85 cm, sitthöjd 45 cm

bruksslitage, enstaka fläckar

744791

2020-03-09