Olle Svanlund blandteknik
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE SVANLUND (1909-1996): "Rapsodi i maj", signerad och daterad Svanlund -84, a tergo betitlad, blandteknik på duk, ca 89x115 cm
Bruksslitage.
Tavlan säljs till förmån för Barncancerfonden
744802
2020-03-03