Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM NORDING (1884-1956): (3) Motiv från Öland, signerade och daterade W. Nording -29, 1936 och -43, olja på pannå, ca 22x27, 24x33 samt 22x27 cm
744813
2020-03-05
Gör en kostnadsfri värdering här