Åsa Ahrens

Åsa Ahrens
Åsa Ahrens
Åsa Ahrens
Åsa Ahrens

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSA AHRENS (född 1976): "Sam", signerad och daterad -13, mixed media/akryl/collage, ca 49x69 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars

744833

2020-03-08