Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Interiör från restaurang med självporträtt, signerad Peter Dahl PT, färglitografi, ca 44x61 cm

744842

2020-03-04