Sjuanstolar 9 st

Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st
Sjuanstolar 9 st

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 9 st, 1970-tal, Fritz Hansen, Danmark, formgivningsår, kromad beställning, sitthöjd 44 cm

Slitage och fläckar

744846

2020-03-03