Peder Duke färglitografier

Peder Duke färglitografier
Peder Duke färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): (2) Komposition, färglitografier, signerade och daterade Peder Duke 1993 samt 1992, numrerade 183/200 samt 204/300, bildmått ca 53,5x28 resp 52x46 cm

Oramade, veck utanför bildytan förekommer

744852

2020-03-09