Peder Duke färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PEDER DUKE (1938-2003): (2) Komposition, färglitografier, signerade och daterade Peder Duke 1993 samt 1992, numrerade 183/200 samt 204/300, bildmått ca 53,5x28 resp 52x46 cm
Oramade, veck utanför bildytan förekommer
744852
2020-03-09