Leopold Fare 3 st litografier

Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier
Leopold Fare 3 st litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Flickor från Provence", mapp om 3 litografier, flicka och fågel, skogsflickan samt flickor, signerade Fare, numrerade 155/250, bladstorlek ca 62x45 cm

744859

2020-03-09