Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PENTTI SARPANEVA (1925-1978): armband, silver, Finland, Åbo 1970-tal, besatt med ametister, bredd 20 mm, vikt ca 69 g
Nagg, bruksslitage
744860
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här