Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PENTTI SARPANEVA (1925-1978): armband, silver, Finland, Åbo 1970-tal, besatt med ametister, bredd 20 mm, vikt ca 69 g
Zustandsbeschreibung
Nagg, bruksslitage
744860
2020-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner