Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, armbandsur, Seamaster, gulddoublé, 1970-tal, quartz, mineralglas, datum, länk i gulddoublé (ej original), 35x35 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage, repor, gravyr
744864
2020-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här