Omega Seamaster herrarmbandsur

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, armbandsur, Seamaster, gulddoublé, 1970-tal, quartz, mineralglas, datum, länk i gulddoublé (ej original), 35x35 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, slitage, repor, gravyr

744864

2020-03-03