Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM WIDELL (1893-1969): landskap med bäck, olja på duk, 100x64 cm
viss krackelyr
744882
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här