Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM WIDELL (1893-1969): landskap med bäck, olja på duk, 100x64 cm

viss krackelyr

744882

2020-03-09