Leif Johansson akvarell och gouache

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, akvarell och gouache på papper, bladstorlek ca 76x56 cm

744883

2020-03-03