Figuriner 2 st stående kor fajans Delft 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER., 2 st., fajans, Delft Holland 1800-tal, stående kor, polykromt måleri, längd ca 15 cm, höjd ca 10,5 cm

smärre skador
lagningar

744904

2020-03-08