Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
CLAES AXEL GRUNDSTRÖM (1844-1924): Vadstena slott, signerad C Grundström, akvarell på papper, 26,5x16 cm
744909
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här