Claes Grundström, Vadstena

Claes Grundström, Vadstena
Claes Grundström, Vadstena
Claes Grundström, Vadstena
Claes Grundström, Vadstena

Klubbat för:

2 400 SEK

800 SEK

CLAES AXEL GRUNDSTRÖM (1844-1924): Vadstena slott, signerad C Grundström, akvarell på papper, 26,5x16 cm

744909

2020-03-08