Mats Theselius "Herbaruim" Källemo
Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
MATS THESELIUS, sidobord, prototyp för "Herbarium", Källemo, tidigt 2000-tal, underrede i lackerad metall med utdragbar låda, toppskiva av plexiglas, längd 52, bredd 47 , höjd 52 cm
Skiva med nagg
744910
2020-03-14