Mats Theselius "Herbaruim" Källemo

Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius
Mats Theselius

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

MATS THESELIUS, sidobord, prototyp för "Herbarium", Källemo, tidigt 2000-tal, underrede i lackerad metall med utdragbar låda, toppskiva av plexiglas, längd 52, bredd 47 , höjd 52 cm

Skiva med nagg

744910

2020-03-14