Bertil Bull Hedlund, grafik

Bertil Bull Hedlund, grafik
Bertil Bull Hedlund, grafik
Bertil Bull Hedlund, grafik
Bertil Bull Hedlund, grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL BULL HEDLUND (1893-1950): Georg Carl von Döbeln, signerad, etsning, 33x24 cm

Gulnader, mindre fläckar

744918

2020-03-08