John Kindborg, Landskap med björk
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
16 000 SEK
Kuvaus
JOHN KINDBORG (1861-1907): Landskap med björk, signerad och daterad Kindborg 90, Olja på duk, 91x60 cm
I rikt ornamenterad och förgylld ram
Kuntoraportti
744925
Päivämäärä:
2020-03-08