John Kindborg, Landskap med björk

Klubbat för:

15 500 SEK

Arviointi

16 000 SEK

Kuvaus

JOHN KINDBORG (1861-1907): Landskap med björk, signerad och daterad Kindborg 90, Olja på duk, 91x60 cm
I rikt ornamenterad och förgylld ram

Kuntoraportti

744925

Päivämäärä:

2020-03-08