Nils Janzon oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS JANZON (1850-1926): Man med flaska och glas, med texten "När ser vännen F.W. Liwall (?) ut så här? Jo, om mårnarna", akvarell, signerad och daterad fettisdagen 1891, bildyta ca 23,5x15 cm
744931
2020-03-03